הלוואה ללא כרטיס

הלוואה ללא כרטיס - אך עם חשבון בנק

הלוואה ללא כרטיס מתקבלת כאשר אתה זקוק לסכום כסף כלשהו עבור כל מטרה, אבל אין לך כח וזמן להתעסק עם כל הביורוקרטיה הכרוכה בנטילת הלוואה מהבנק.
אם אתה זקוק לכסף באופן מיידי ואין לך אפשרות להשיג ערבים בטווח זמן קצר, אל תוותר.

סוגי הלוואות נוספים

אייקון חץ למטה

כיום מגוון גופים מציעים הלוואות ללא ערבים וללא בירוקרטיה מיותרת ולא נחוצה וללא צורך בחשבון בנק פעיל הכולל דפי חשבון, כרטיס הקשור לחשבון או כל דבר אחר.

*חשוב לזכור, ההלוואה לא חייבת להיות בכרטיס אשראי אך מחייבת כרטיס דיירקט אותו כל אדם יכול להוציא בקלות רבה.
לקבלת ההלוואה, מלאו את פרטיכם באתר ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך תהליך ההלוואה.

חברות הלוואות רבות מעניקות מימון של הלוואה גם שאין ברשות הלקוח כרטיס אשראי.
חברת קרדיט ליין מעניקה הלוואות דרך כרטיסי נטענים לדוגמא: כרטיס דיירקט וגם כרטיסי אשראי רגילים.

זכאות לקבלת הלוואה ללא כרטיס

חישוב הלוואה ללא כרטיס

הבנקים השונים מציעים הלוואות לאנשים אשר היסטוריית האשראי שלהם בנק משביעת רצון בקרב הבנק.

אותם אנשים ייהנו ממגוון הלוואות אטרקטיביות ללא ערבים והבנק אף יציע להם כל פעם מחדש הלוואות אטרקטיביות כאלו ואחרות, גם מבלי שהם יבקשו.

אך ישנם אנשים שאותם הבנק מגביל מסיבות כאלו ואחרות בנטילת הלוואה, לפעמים הבנק לא מאפשר כלל את עיקר הסכום או את מלוא הסכום ולעתים הבנק מבקש ערבים, ביטחונות או כל דבר אחר שלא מצוי אצל אותו אדם.
- לחצו עבור הלוואות למקבלי ביטוח לאומי

דרך חברת קרדיט ליין, אתם זכאים לקבל הלוואה ללא כרטיס כרטיס אך אתם צריכים לפחות כרטיס דיירקט על מנת להצטרף לשירות. החברה שלנו עוסקת בהלוואות ללא כרטיסים כבר למעלה מ5 שנים בדרך הטובה ביותר!

הפתרון לאנשים שכאלו הוא ללא ספק הלוואה חוץ בנקאית.
הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת לכ אדם, ללא צורך בשום פרט הקשור באופן ישיר לבנק כגון: כרטיס, דפי חשבון ועוד.

מהי הלוואה חוץ בנקאית?

כיום קיימות בשוק מגוון הלוואות חוץ בנקאיות הניתנות על ידי גופים וחברות שונות.
לכל גוף תנאים משלו וכל אחד מציע סכומים אחרים בהתאם לעיסוק האדם, יכולתו להחזיר את ההלוואה באופן חודשי ועוד.
- היכנסו לקבלת הלוואות למקבלי קצבת נכות

יתרונות ההלוואה החוץ בנקאית הם שהלוואה הזאת בדרך כלל לא גוררת איתה ביורוקרטיה ארוכה וטופסולגיה מיותרת, לרוב ההלוואה ניתנת בקלות, ללא ערבים וללא ביטחונות וכל אדם זכאי לה.

הלוואות חוץ בנקאיות הן פתרון מושלם עבור  כל אדם שמחפש הלוואה ללא ערבים ולא מקבל אותה בסניף הבנק הפרטי שלו.

כיום אנשים רבים נעזרים בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות ופונים לקבל הלוואות מעין אלו מהחברות השונות המעניקות אותם גם כאשר יש להם אישור הלוואה מהבנק להלוואה. לקחת הלוואה חוץ בנקאית זה ללא ספק נוח יותר ולעיתים משתלם יותר גם מבחינת אחוז חיובי הריבית על ההלוואה.

הלוואה ללא כרטיס אשראי

כל אחד, נתקל לפחות פעם אחת בחיים, בצורך בכסף מזומן, נגיש למימוש מידי.
זה יכול להיות לרגל אירוע משמח כמו חתונה או לרגל צורך משמעותי להפסקה קצרה בחיים, חופשה נחוצה והכרחית להתרעננות מהמרוץ היום –יומי.

לפעמים רצון בשינוי מקצוע או בשדרוג הבית או הרכב מצריכים אותנו להשיג כסף מזומן לשימוש מידי.

לעיתים, קשיים כמו חובות, מחלות, או מצבי מצוקה שונים הם הטריגר המחייב אותם למצוא הלוואה בתנאים גמישים ומהירים.

בשנים האחרונות, שוק ההלוואות מתפתח ומשתכלל מאוד, הודות לשינוי בחוק, המאפשר לגופים חוץ בנקאיים להעניק הלוואות.
נפתח השוק לנותני שירות רבים ומגוונים, ומתאפשרת תחרות חופשית בשוק ההלוואות.

המאבק של החברות על הלקוחות יוצר מגוון גדול של הלוואות ופתרונות פיננסיים המבוססים על בטחונות שונים ומגוונים ולא רק על ההכנסה הסדירה כפי שהיה עד היום. זו הסיבה בגללה ניתן היום לקבל הלוואות בתנאים נוחים, גם במקרים בהם הבנק לא יכול לתת את ההלוואה, או ללא קיומו של כרטיס אשראי.

ללא כרטיס אשראי - זה אפשרי?

לרוב, הלוואה חוץ בנקאית מחייבת חשבון אשראי פעיל. באמצעותו מתבצע הסדר התשלומים מתוך חשבון הבנק של הלווה.

לעיתים, כאשר הלווה מצוי בקושי כלכלי, אין לו חשבון אשראי פעיל, הוא לא יכול לקבל את ההלוואה לה הוא זקוק ומתקשה להתמודד עם המצוקה הכלכלית.
הלוואה ללא חשבון אשראי, עוקפת את הבעיה ומאפשרת הסדר תשלומים ללא חשבון אשראי.

החזר ההלוואה לא נוגע כלל לחשבון הבנק אלא לערוצים פיננסיים אחרים למשל: קופות גמל, קרנות, חסכונות פנסיה, ביטוחים וכו'.

את ההלוואות ללא אשראי, ניתן לבצע באמצעות גופים חוץ בנקאיים שאינם קשורים כלל לחשבון הבנק.

חברות הביטוח, קרנות הפנסיה קופות גמל. הכספים המצויים בחשבונות אלה, הם הבסיס עליהם מתבססים נותני ההלוואה והם מהווים את רשת הביטחון ליכולת ההחזר של הלווה.

ערוץ הלוואות זה מאפשר קבלת הלוואה לכל צורך, לשימוש מידי בלי תלות במצב חשבון הבנק העכשווי, נכסים או הכנסה סדירה וקבועה.

הלוואה ללא כרטיס אשראי - אך עם חשבון בנק

אם פעם רציתם לקחת הלוואה, אבל אין לכם כרטיס אשראי, היום כבר יש פתרון. הכל על הלוואה ללא כרטיס אשראי.

מה קורה לאדם שזקוק להלוואה, אבל מצד שני לא רוצה שההלוואה תהיה קשורה לחשבון הבנק שלו או לכרטיסי האשראי? ומה אם *אין* לו כרגע כרטיסי אשראי עם הסטורייה סבירה, או שחשבון הבנק שלו נסגר או מוגבל? ולכן, יש הלוואות חוץ בנקאיות שלא מצריכות כרטיס אשראי וגם לא חשבון בנק.

ההלוואות האלו עובדות דרך קופות הגמל, חסכונות, קרן הפנסיה, ועוד.
כשאתם רוצים לקבל הלוואה שלא תיגע בחשבון הבנק שלכם, קודם כל חשוב לבדוק מי יתן לכם את התנאים הטובים ביותר, ומה הסיכונים של כל הסכם.

גם אם ההלוואה הזו באה ממקורות "חיצוניים", היא עדיין הלוואה לכל דבר, ותצטרכו להחזיר את הכסף הזה.
ולכן, תמיד כדאי, לפני שלוקחים הלוואה, להתייעץ עם איש מקצוע המבין את התחום הזה לעומק.

טוב, יאללה. למי לפנות? עם מי לדבר?

אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים בהלוואה ללא כרטיס אשראי, תנסו לחשוב, איזה נכסים עומדים לרשותכם ועם איזה חברות יש לכם עסק.

האם יש לכם חסכונות, ואצל מי? האם יש לכם ביטוח פרטי? איפה קרן הפנסיה? כל אלה הם חברות שמתעסקות בתחום הפיננסי ואפשר לפנות אליהם כדי לקבל הלוואה שלא תהיה קשורה לחשבון הבנק שלכם.

תזכרו לבדוק מה הם התנאים הספציפיים של אותה הלוואה, ומה היא הריבית הקבועה שתצטרכו להחזיר.
כמו כן, תזכרו שאם יש לכם חסכונות או קרן פניסה אצל אותה חברה, חלק מההלוואה עלולה להגיע מהכסף שלכם, דבר שמצד אחד מפחית את הסיכון של החברה, אבל מצד שני, יפגע בכם מאד אם לא תוכלו לעמוד בתשלומים.

כמובן, אם אתם בוחרים לפנות לאחת החברות האלו, החברה תעזור לכם לבנות תכנית בה תוכלו להחזיר את ההלוואה, וכמו כן, תיתכן השפעה על החסכון או קרן הפנסיה המתנהלים באותה חברה.

חשוב לא להתפתות להלוואות ללא כרטיסי אשראי שנמצאות באתרים שונים באינטרנט, כי ייתכן שזה נראה קל יותר, אבל מצד שני, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתעסקים בשוק השחור, ללא כסף ועם ערימה של חובות מסוכנות מאד.

כשאתם זקוקים לכסף, יש הרבה מאד פתרונות.
כדי למצוא את הפתרון המתאים לכם, תמיד כדאי להתייעץ עם איש מקצוע ולא להחליט לבד.

הלוואות ללא אשראי – אפשר לקבל הלוואה!

הלוואות ללא אשראי נפוצות יותר ממה שחושבים. בניגוד למה שאתם עשויים לחשוב, אין צורך בהנפקה של כרטיס אשראי על מנת לקבל הלוואה, וגם אין צורך באשראי גבוה בבנק בשביל הלוואות מסוגים שונים. אפשר לקבל הלוואות ללא אשראי בקלות יחסית, במגוון מקומות ועם מגוון אפשרויות.

הלוואות למטרות שונות

הלוואות נדרשות לנו למטרות רבות ושונות, החל מכיסוי המינוס בבנק ועד יציאה לחופשה, החל בתשלומי חובות ועד לרכישת דירה או רכב, וכדומה.

הלוואות מסייעות לנו בזמנים שונים בחיים, כאשר אנחנו נכנסים לקשיים כלכליים או כאשר אנחנו זקוקים לרכישה שאין באפשרותנו לממן באופן מידי. הלוואות אפשר לקבל ממגוון גופים, כאשר מרבית האנשים מעדיפים לקחת הלוואה מן הבנק, על מנת לקבל תנאים נוחים להחזר, פריסת תשלומים רחבה, ריבית נוחה וגם נוחות בהחזרים.

אולם עבור הלוואה מהבנק צריך, במרבית המקרים, להוציא גם כרטיס אשראי, דבר שלא כל לקוח מעוניין בו. בנוסף, הבנק לא תמיד מאשר הלוואה בגלל סיבות שונות, כמו הלוואות קודמות, אי יכולת החזר על פי חישובי הבנק, מצב כלכלי רעוע ועוד. מה עושים במקרים אלו?

מה זה הלוואות ללא אשראי?

הלוואות ללא אשראי נשמעות כמו משהו מיוחד, אך למעשה ניתן לקבל הלוואות ללא אשראי בקלות רבה מאד, ממגוון גופים פיננסיים שאינם קשורים לבנק, או כפי שאנחנו מכירים אותם – גופים חוץ בנקאיים.

הלוואות ללא אשראי ניתן לקבל, באופן אבסורדי אולי, מחברות האשראי, אשר אינן מתנות את קבלת ההלוואה בהוצאת כרטיס אשראי.

אפשר לקבל הלוואות ללא אשראי גם מגופים כמו קרנות פנסיה, חברות ביטוח, קרנות גמל והשתלמות ומקומות דומים אחרים. ישנם גם גופים פרטיים אשר מאפשרים קבלת הלוואות.

תנאי קבלת ההלוואות משתנים ממקום למקום – יש שדורשים ערבים, יש שדורשים משכון ויש שאינם דורשים ערבונות כלל; יש שמאפשרים קבלת הלוואה מידית, בתוך 24 שעות, ויש שדורשים זמן לאישור ההלוואה. אפשר לבחור את סוג ההלוואה המתאים לכם, וליהנות ממגוון אפשרויות של הלוואות ללא אשראי, עם סוגים שונים של ריביות ותנאי החזר, על פי החברה שנותנת את ההלוואה.

אין ספק שאם אתה זקוק להלוואה ללא כרטיס או ללא שום פרט הקשור באופן כלשהו לבנק, כדאי שתפנה לגופים או חברות שונות הצעות שירותים שונים בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות שיסייעו לך לקבל הלוואה ללא כרטיס וללא חשבון בנק.

על מנת שתוכלו לקבל הלוואה ללא כרטיס דרך החברה שלנו, חברת קרדיט ליין, מה שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם באתר ואנחנו כבר ניצור אתכם קשר בטלפון תוך מספר שעות מרגע מילוי הפרטים ולאחר מכן נוכל להמשיך בתהליך קבלת ההלוואה בצורה הטובה ביותר!

מלאו פרטיכם
לקבלת ההלוואה

תפריט נגישות

תקנון ותנאי שימוש קרדיט ליין

ברוכים הבאים לאתר "קרדיט ליין", הפועל תחת שם המתחם (דומיין) "creditline.co.il" (להלן: "האתר").
האתר מופעל על ידי חברת אור שיווק.

חברת אור שיווק מקשרת בין אנשים פרטיים ו/או עסקים ו/או חברות לבין בנקים ו/או מוסדות פיננסיים ו/או ארגונים ו/או חברות אשר נותנות הלוואות / משכנתאות.
תקנון האתר שלהלן הינו חלק בלתי נפרד מחוזה ההתקשרות בין חברת אור שיווק לבין המזמין.

כל המידע המגוון שמועלה באתר זה בנושאים שונים הנוגעים לנטילת הלוואות ו/או משכנתאות וכן  האפשרות לקבלת הצעות מחיר מנותני שירותים רלוונטיים, הינו מידע שניתן על ידי הבנקים ו/או המוסדות הפיננסיים ו/או הארגונים ו/או החברות אשר מעניקות הלוואות / משכנתאות ולפיכך, מובהר בזאת כי אתר זה אינו מספק כל ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי ייעוץ חשבונאי או תחליף לייעוץ שכזה.

תקנון האתר שלהלן מכיל את תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל מי שבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו או בכל אחד מהאזורים או הרכיבים שבו שימוש כלשהו. בעצם הכניסה לאתר והגלישה בו משמעם כי הנכם מקבלים ומסכימים את תנאי השימוש האמורים להלן ולפיכך, בטרם השימוש באתר, הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. בכל מקרה שבו אינכם מסכימים עם התקנון ו/או אחד מתנאי התקנון, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו.

מובהר בזאת כי האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה בהתאם לשיקול דעתו המלא והבלעדי ולכל השינויים שיתרחשו בו, בכל עת שהאתר יבחר לעשות כן. בהתאם לכך, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת וכל גלישה באתר משמעה הסכמה לכל האמור בתקנון.

מטעמים של נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

בכל שאלה / בירור בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירותים הניתנים על ידי האתר, ניתן לפנות ישירות לחברת אור שיווק באמצעות כתובת המייל המפורסמת באתר ו/או באמצעות מספר הטלפון שמופיע באתר.

בעלי מקצוע, נותני שירותים ומפרסמים באתר (להלן: "נותני השירותים"), לרבות המידע בתחום מקצועיותם ותמונות שיבקשו לפרסם באתר, ייקבעו על פי שיקול דעתה המלא והבלעדי של חברת אור שיווק ואולם, מובהר כי האתר משמש כגורם ביניים בלבד. כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים ולבעלי המקצוע לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר לרבות תמונות ומיצגים, מתפרסמים מטעם המפרסמים ו/או בעלי המקצוע בלבד ועל אחריותם. אין האתר יכול לערוב על תוכנם והאתר לא יישא בכל אחריות ישירה ו/או עקיפה לכל מידע / פרסום / מצג / תמונות שיופיעו באתר ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים או בעלי המקצוע ולא יהיה צד לכל התקשרות בין המשתמשים באתר זה לבין מפרסם ו/או בעל מקצוע כלשהו.

באפשרות המשתמש באתר להתקשר באופן ישיר עם נותני השירותים שיפורסמו באתר או באמצעות השארת פרטים וקבלת הצעות שונות ממספר נותני שירותים והכל, בהתאם לאפשרויות המופיעות באתר.
כל שימוש במידע / פרטים המופיעים באתר הינם באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש ובהתאם לכך, כל משתמש באתר זה רשאי לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשר עם מי מנותני השירותים בטרם יסתמך על כל מידע שפורסם באתר זה. למען הסר כל ספק, אתר זה אינו מעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם וכל התקשרות של לקוח עם נותני שירותים המופיעים באתר זה, הינו באחריותו המלאה והבלעדית.

כל פרסום באתר או פרסום פרטיו של נותן השירותים אין משמעו כי האתר או מי מטעמו מעודד או ממליץ על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו. האתר פועל בהתאם להתחייבויות ולהצהרות נותני השירותים המפרסמים באתר כי הינם בעלי מקצוע או נותני שירותים מתאימים בעלי מומחיות מתאימה, אך אין האתר ו/או בעליו יכולים לוודא או מוודאים בפועל את נכונות הצהרות אלה ואין לאתר כל אחריות ישירה / עקיפה לכל פרסום שמפורסם באתר. בהתאם לכך, על המשתמשים באתר לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע המוצגים באתר או הפונים אליהם באמצעות האתר. המלצה זו מקבלת משנה תוקף בכל הנוגע למידע מקצועי, חשבונאי או משפטי כלשהו.

הגולש באתר זה מקבל בזאת רשות לעשות באתר שימוש אישי בלבד. כל שימוש מסחרי כזה או אחר באתר זה נאסר באופן מפורש וכל משתמש שיעשה זאת ללא הסכמה מראש ובכתב מאת מנהלי האתר, יהא חשוף לתביעה משפטית ולתשלום פיצויים. ככל וברצונך לעשות שימוש מסחרי באתר, אנא פנה אלינו באמצעות הפרטים המופיעים באתר.

הגלישה והשימוש במידע שקיים באתר, ברכיביו ובאפשרויות שבו הינה באחריות המשתמש בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או מאמר ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או עצה ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לייעוץ מקצועי ו/או לייעוץ חשבונאי או משפטי או לחלופין, כתחליף לבדיקה עצמאית של השירות או המוצר המוצעים.

נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או מידע אודות מפרסמים ו/או בעלי מקצוע המוצגים באתר לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי או לשם הצעת הצעות מסחריות. פנייה מסחרית שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

כמו כן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו שלא כדין ו/או ללקט מהאתר מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר. כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה אסורים וכל פעולה שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה מראש או נימוק.

כל התכנים המתפרסמים באתר, לרבות עצות, המלצות, הצעות, הנחיות, טיפים, מידע והסברים אחרים, מתפרסמים באתר כשירות לגולשים בלבד.

מובהר ומודגש בזאת כי אין בתכנים הכלולים באתר זו, בכל פורמט שהוא, כדי להוות ייעוץ מקצועי ו/או חשבונאי ו/או משפטי ו/או תחליף לייעוץ שכזה בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה מקצועית. כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה.

האתר ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר.

התכנים ו/או החומרים ו/או התמונות המוצגים באתר מטעם בעלי מקצוע או מפרסמים, מתפרסמים באתר לאור הצהרתם כי התכנים הינם מקוריים ואינם מפירים כל זכות של צד שלישי. במידה והנך סבור כי תוכן באתר מפר זכויות שלך, הנך מתבקש לפנות אלינו ולפרט את מהות הפגיעה. האתר יפעל כמיטב יכולתו לבדוק את הפנייה בהקדם וינהג בהתאם לשיקול דעתו ו/או עפ"י כל דין.

כמו כן, האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.

האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר כולו או חלקו, בכל זמן נתון ולמשך כל זמן שיבחר, לצורך תחזוקו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

הגלישה באתר הינה חופשית, אך על מנת לעשות שימוש באתר, קיים צורך למסור פרטים אישיים. כל משתמש באתר מאשר בעצם השימוש באתר ובמסירת כל מידע על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי, כי נתן את המידע באתר מרצונו החופשי, ללא כל כפיה ו/או הכרח ועל אחריותו המלאה והבלעדית וכי לאתר אין כל חובת סודיות ו/או שמירת מידע לכל מידע שיימסר באתר, אשר נועד לשם העברתו לנותני השירות לשם בחינת התקשרות בין המשתמש באתר לבין נותני השירות.

המשתמש באתר מאשר בזאת לאתר לשמור כל מידע / פרט אודותיו בכל מאגר מידע של האתר. במקרה שבו משתמש באתר אינו מעוניין שמידע / פרט מסוים יישמר במאגר של האתר, מחובתו שלא למסור לאתר את הפרט / המידע. לעניין זה יודגש כי, בכל מקרה שבו לא יימסרו פרטים / מידע שיידרש על ידי האתר, ייתכן והאתר לא יוכל לסייע לכם ולקשר אתכם עם נותני שירותים מתאימים.

במקרה שבו יינתן מידע שגוי ו/או מטעה, יוכלו נותני השירותים לשנות את השירות ו/או לסרב לתת לנותן המידע שירות ובכל מקרה של נזק ישיר ו/או עקיף לנותני השירותים, יוכלו לנקוט בכל הליך חוקי כנגד אותו המשתמש שנתן את המידע השגוי / המוטעה.

לאחר כל מידע שתמסרו לאתר, ניתן לפנות לאתר ולבקש למחוק את פרטיכם מהאתר ואולם, על אף כל חיקוק קיים, מוסכם בזאת על משתמש שנתן את המידע כי לאתר יש את שיקול הדעת הבלעדי, הסופי והמוחלט באם להשאיר את המידע ו/או למחוק אותו מהמאגר של האתר.

כל מידע / פרטים שיימסרו באתר מהווים הסכמה מלאה של נותן המידע, ללא כל סייג, להעביר את כל המידע לצדדים שלישיים, ללא צורך בהסכמה מראש, למעט במקרים שבהם תינתן הוראה אחרת עפ"י החלטה / צו שיפוטי. האתר אינו אחראי למידע / לפרטים שיימסרו ואין זה מתפקידו למיין / לסווג את החומר / המידע בטרם מועבר לנותני השירותים ו/או לצדדי ג'. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה, מכל סוג שהוא, בעניין זה.

עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.

בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.

השימוש באתר מהווה הסכמה של הגולש לאפשר לאתר להשתמש ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשב של הגולש. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של הגולש ולצורכי אבטחת מידע. לתשומת לב המשתמש, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין, להפסיק לעשות שימוש באתר.

זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.

זכויות היוצרים בתכנים שהועברו לאתר על ידי צדדים שלישיים כגון מפרסמים ובעלי מקצוע שמורות לאותם צדדים שלישיים ובכל מקרה, חל איסור מוחלט על המשתמש באתר לעשות כל שימוש מסחרי ו/או שיווקי ו/או פרסומי במידע / תכנים שקיימים באתר וללא הסכמה מפורשת, מראש ובכתב של האתר ו/או של הצדדים השלישיים. הפרה של תנאי זה תזכה את האתר ו/או את הצד השלישי לנקוט בכל אמצעי חוקי נגד המשתמש וכן לחייבו בפיצויים, כחוק.

אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש ובכתב מאת האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר.

הבהרות חשובות
- אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או במסרוני SMS לנייד
- הנני מצהיר/ה ומאשר/ת בזאת, כי המידע שנמסר על ידי בטופס בקשה זה, נמסר מרצוני החופשי
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם להחזיק את המידע לגבי במאגר המידע שלכם
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם לשלוח אלי מידע בקשר למבצעים שונים ו/או כל מידע אחר הקשור לחברתכם באמצעות דואר/דואר אלקטרוני/ SMS, או באמצעי דיוור אחר
- ידוע לי כי הנכם רשאים בכל עת להפסיק ו/או לשנות אחד או יותר מהשירותים ו/או ההטבות הניתנים על ידכם וזאת לפי שיקול דעתכם הבלעדי
- כפוף לתקנון החברה / החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת
- אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
- המוקד להצעות מימון אינה היא נותנת את האשראי והינה רק גורם חיצוני המאפשר ללקוח לבצע השוואה בין הצעות מימון שונות
תקופה מקסימלית להחזר הלוואה חמש שנים (60 תשלומים). עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות): בהלוואות צמודות מדד: עד 15.1%; בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, התשנ"ג-1993. לדוגמא: בהלוואה על סך 30,000 ₪, ב- 60 תשלומים, צמודת מדד בריבית 12%. ההערכה כפופה לשינויים במדד ושינויים נוספים. יכול וההלוואה תינתן על ידי חברות מימון ובנקים. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הגילוי בהתאם לחוק ולהנחיות גוגל.
- ההחזר הסופי על הלוואה יקבע ביום לקיחת הלוואה בפועל ומשתנה על פי הגורם הממן וכפוף לתנאיו ואישורו.
- אישור ההלוואה ותנאי ההלוואה בפועל הינם באחריות חברת המימון ואינו קשור לחברתנו.
- הדוגמאות המוצגות באתר הינן בגדר דוגמא בלבד בהתאם לדרישות המדיניות של גוגל / פייסבוק, חברתנו בכפוף לחברות המימון שומרת לעצמה להתאים ושנות את המבצע בהתאם ליכולות החזר הלקוחות.
השימוש באתר כפוף לתקנון.

צוות האתר שקד בהכנת תקנון זה לשם הפעלה תקינה וחוקית של האתר ופעילות שוטפת ואיכותית בין נותני השירותים לבין המשתמשים באתר. בכל מקרה שבו תתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, ניתן לפנות לצוות האתר, כמופיע באתר.

מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר והכל, על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי של האתר.

מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

בכל מקרה של פניה לבית משפט, אך ורק לבית המשפט בעיר תל – אביב - יפו תהא הסמכות ייחודית והבלעדית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו והמשתמש באתר, בעצם שימושו באתר, נותן את הסכמתו לכך ומוותר על כל טענה בהקשר לכך.

ברכות, הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר קרדיט ליין

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר קרדיט ליין 💝

לא מעוניינים לבדוק כספים?
לחצו להמשך גלישה באתר ⇽

גולשים ולקוחות יקרים

👇🏻 הודעה חשובה! שימו לב 👇🏻

לאחרונה קיבלנו מספר דיווחים על מתחזים שמשתמשים בשם של האתר "קרדיט ליין".

מדובר בעוקץ של נוכלים פחדנים שמנצלים אנשים תמימים שזקוקים להלוואה בכדי לשרוד את היום יום. 

אותם אנשים מעבירים להם כספים והם והמתחזים נעלמים לאחר מכן ובנוסף שולחים את הלוגו וכתובת האתר שלנו, הזייה!!

לנו אין קשר לזה ולא לאף גורם שירצה לבצע בנו או באנשים אחרים פשעים כאלה!
במידה ונפלתם קורבן בעוקץ הזה, אנו ממליצים לפנות למשטרה ולהגיש תלונה קודם כל.

אם אתם נמצאים בשלב שאתם צריכים להעביר כספים לחברה בשם "קרדיט ליין" חשוב לדעת שאנחנו לא מבקשים שום תשלום מהלקוחות בפלטפורמה שלנו (באתר האינטרנט זה).

אל תעבירו שום סכום, לאף גורם מבלי לקבל ממנו את הכסף כפי שאישרתם בהסכם שלכם איתו!

בימים אלה אנו מתנהלים מול גופי המשטרה בנידון בכדי למצוא את המתחזים.
במידה ויש ברשותכם מידע הקשור אליהם, אנא שלחו לנו במייל - creditlinecoil@gmail.com

מקווים שבתקופה מאתגרת זו, כל הנוכלויות הללו יפסקו ושנדע ימים טובים יותר כעם מאוחד, אוהב ושנדע רק בשורות טובות.

עם ישראל חי 🔯

המשך גלישה מהנה ובטוחה באתר.
קרדיט ליין.