הלוואות לדתיים

הלוואות לדתיים מיועדות לציבור הדתי למטרות שונות. בשוק הפיננסי ניתן למצוא כיום הלוואות למגוון רחב של אוכלוסיות בין השאר האוכלוסיה הדתית.

אותו מגזר דתי זקוק להלוואות לצרכים שונים. במגזר הדתי ניתן למצוא משפחות מרובות ילדים אשר צריכות כסף לצרכים שונים. הלוואות לדתיים ניתנות במגוון רחב של מסלולים ובתנאים נוחים.

סוגי הלוואות נוספים

אייקון חץ למטה

בהתאם לסוג האוכלוסייה - הלוואות לדתיים

הלוואות לדתיים ניתנות בהתאם לאוכלוסייה הדתית תוך התחשבות בצרכים שלהם.
בניגוד לציבור אחר, לציבור הדתי יש צרכים מסוימים ולכן חשוב מאד להתחשב בהם.

הלוואות לדתיים
הלוואות לדתיים

בעת ההלוואות יש התייחסות למספר גורמים:

  • תקופת החגים: בתקופת החגים משפחות רבות צריכות כספים על מנת לרכוש מוצרים שונים לבית.מכאן, ניתן לקבל הלוואות לתקופת החגים על מנת לרכוש מוצרים מסוימים.תקופת החגים נחשבת לתקופה חשובה מאד בחייהם של דתיים רבים אז הם נוהגים לקיים את המצוות ולשם כך הם זקוקים לכסף.
  • הלוואות לתלמידי ישיבה: ניתן גם לקבל הלוואות לתלמידי ישיבה. תלמידי ישיבה זקוקים להלוואות על מנת לסייע למשפחות שלהם.

פנייה למספר גורמים

על מנת לקבל את ההלוואה הטובה ביותר, חשוב מאד לא לנוח על זרי הדפנה אלא לפנות למגוון רחב של גורמים על מנת לנסות ולבחון את התוכניות השונות. גורמים שונים מציעות תוכניות מימון שונות.

להיכן ניתן לפנות? ניתן לפנות לעמותות שונות, ארגונים חברתיים וכן ניתן לפנות לבנקים. בחינת התוכניות השונות תעשה תוך השוואה בין הגופים השונים. מטרתה של ההשוואה היא להעריך היכן ניתן לקבל את ההלוואה הטובה ביותר.

מה חשוב לבחון בעת קבלת הלוואות לדתיים

בעת קבלת הלוואות לדתיים, אתם פונים למספר רחב של גופים כאשר כל גוף מציע לכם מסלולים שונים. על מנת לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורכם חשוב מאד להתמקד במספר גורמים.

לשאלה מה חשוב לבחון בעת ההלוואה ניתן למנות מספר גורמים. ההתמקדות במספר של גורמים תסייע לכם לראות היכן הכי מתאים לכם.

  • משתלם: חשוב מאד לבחון האם מדובר בהלוואה אשר משתלמת עבורכם
  • נוחות: האם מדובר במסלול הנחשב נוח עבורכם.
  • גמישות: חשוב מאד לבחון האם מדובר במסלול גמיש עבורכם.

הלוואות לחרדים

הלוואות לחרדים ניתנות לחרדים אשר זקוקים להלוואות לצורך צרכים שונים כגון רכישת דירה.
היות וחרדים נחשבים לאוכלוסייה גדולה במיוחד במדינה, הרי שוק הדיור החרדי נחשב למבוקש ביותר.

יחד עם זאת מחירי הדיור בארץ נחשבים לגבוהים במיוחד ולכן הלוואות לחרדים לצורך רכישת דירה ניתנות לציבור החרדים על מנת לרכוש דירה.

לרוב מדובר במשפחות מרובות ילדים ולכן חשוב מאד למצוא דירה  המתאימה למגוון רחב של אוכלוסייה.

אתר קרדיט ליין מעניק לחרדים ולתלמידי ישיבה אפשרות לקבלת הלוואות בתנאים מעולים במיוחד עבורכם! מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את פרטיכם באתר ונחזור אליכם בהקדם.

התמחות העבודה בבקשת הלוואות לחרדים

היות והמגזר החרדי אינו דומה למגזר החילוני, בעת הלוואה גופים העוסקים במתן הלוואה נדרשים להכיר היטב את המגזר החרדי, זאת על מנת להתאים עבורם את ההלוואה.

הלוואות-לחרדים
הלוואות-לחרדים

הכרת המאפיינים הייחודיים לשוק החרדי תאפשר התנהלות נכונה יותר.

כיום ישנם גופים רבים המעניקים הלוואות לחרדים, אך חשוב מאד לבחון היטב את אותם גופים על מנת לדעת האם התנאים מתאימים.

יועץ הלוואות לחרדים

אין ספק כי רכישת דירה או רכישת רכב נחשבת למשימה מורכבת כיום. עבור הציבור החרדי אשר זקוק לרכב גדול ודירה גדולה מדובר במשימה לא פשוטה כלל.

מכאן, אותו ציבור צריך להתייעץ עם גורם מקצועי על מנת לבחור מסלול מבין מסלולי ההלוואות לחרדים.

בין אם מדובר ברכישה של דירה או רכישה של רכב, חשוב מאד לבצע את הבחירה המתאימה ביותר. אותה בחירה יכולה להשפיע על החיים של בני המשפחה ולכן אין לקבל את ההחלטה בפזיזות אלא תוך התייעצות עם מומחה בתחום .

במידה ומשפחה חרדית מגלה קושי לבחור במסלול המתאים, הרי ניתן להתייעץ עם יועץ הלוואות לציבור החרדי. אותו יועץ הינו בעל ידע רב בתחום ויש ביכולתו לסייע לציבור החרדי על מנת לבחור את המסלול המתאים ביותר.

ראוי לציין כי בחירת המסלול המתאים הינו דרך להצלחה. על מנת לבחור את  המסלול המתאים אותו יועץ צריך לשתף את המשפחה בבחירת המסלול ולהסביר להם אודות המסלול על מנת שידעו כי מדובר במסלול המתאים ביותר.

אותו יועץ הינו בעל ידע רב ויכול ללוות את המשפחה בדרך לרכישה של דירה או מכונית או שאר דברים אחרים הנחוצים.

הלוואות לציבור הדתי

הלוואות לציבור הדתי הן דבר נצרך ונדרש לכל מי שעומד בפני צורך כלשהו הדורש משאבים כלכליים אשר אין בידו. כיום,  אין כמעט אדם שלא צריך להיעזר בהלוואות ולא משנה לאיזה סוג אוכלוסיה או ציבור הוא משתייך.

בדיקת הלוואה לציבור הדתי
בדיקת הלוואה לציבור הדתי

אולם, בניגוד לציבור החילוני, בציבור הדתי תמיד ישנה העדפה ברורה לקבל ולהעניק הלוואות ללא  ריבית עליהן. הדבר מתבסס על ציווי הכתוב בתורה המתייחס אל הלוואות בריבית כדבר לא מוסרי.

לכן, אם אתה שייך לציבור הדתי ואתה מחפש הלוואה הרלוונטית לצורכך, כדאי שתדע שקיימים מגוון גופים שישמחו להעניק לך הלוואה נדרשת ללא ריבית או בריבית זעומה.

סוגי הלוואות לציבור הדתי

כיום, ישנן הלוואות המיועדות לכל צורך או מטרה לציבור הדתי: הלוואות לפתיחת עסקים, הלוואות ללימודים אקדמאיים, הלוואות לטיולים, הלוואות לרכישת בית חדש, הלוואות לקניית רכב ועוד.

גם הבנקים וגם חברות חוץ בנקאיות מעניקים לכל אחד את האופציה לקבל הלוואה בכל סכום כסף הנדרש לו, עבור כל מטרה.

אולם, אחד התנאים לקבלת ההלוואה הוא תשלום ריבית קבוע על ההלוואה.
הריבית משתלמת מאוד הן לבנקים והן לחרות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות, מכיוון שהן מעניקות לגורם המעניק את ההלוואה רווח על כל הלוואה והלוואה הניתנת על ידו.

אולם, בציבור הדתי ישנה אמונה ברורה ופשוטה, אשר בגינה אין ליטול ריבית על הלוואה, מכיוון שהדבר לא מוסרי ולכן, ניתן כיום למצוא גופים שונים המעניקים הלוואות לציבור הדתי.

הלוואות לציבור הדתי ללא ריבית

כל מקום שבו מצויה אוכלוסיה דתית בריכוז גבוה, מכיל בסביבתו גם גמחים שונים המעניקים הלוואות כמעט בכל סכום לציבור הדתי ללא ריבית.

ההלוואות הללו הן לרוב הלוואות בהחזרים נוחים ומה שמקל משמעותית על החזר ההלוואה הוא העדר הריבית המתווספת לסכום ההחזר החודשי או השנתי.

אין ספק שאם אתה שייך לציבור הדתי כדאי שתבדוק היכן מצוי בסביבתך גוף אשר עוסק בהלוואות ללא ריבית בכדי להגיע אליו ולבקש הלוואה בתנאים האטרקטיביים והאיכותיים ביותר.

להלוואות לציבור הדתי יש יתרון מהותי מאוד בכך שהן לא מכילות אחוזי ריבית עליהן ומקלות על האדם הנוטל את ההלוואה. לקבלת ההלוואה, מלאו את פרטיכם באתר ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך תהליך קבלת הלוואה בצורה הטובה ביותר!

הלוואות לאברכים

הלוואות לאברכים מוכיחות מה שכל אברך יודע, שהחיים כאברך הם לא תמיד פשוטים. המציאות הכרוכה בלימוד תורה יומיומי, מביאה את האברכים הצעירים לא פעם לצורך כלשהו בסכומי כסף עבור כל מטרה באשר היא. בין אם מדובר בהלוואות עבור קניית דירה או רכב ובין אם מדובר בהלוואות עבור צרכים בסיסיים ויומיומיים, כדאי מאוד למצוא הלוואות לאברכים, המתאימות במיוחד עבורכם, באופן החזרם, באחוזי הריבית או העדר הריבית ועוד.

הלוואות בנקאיות לאברכים

ישנם בנקים כיום, אשר מעניקים הלוואות מיוחדות עבור אברכים. מטבע הדברים, ישנה ידיעה די ברורה שמצבם של האברכים דורש גמישות באופן החזר ההלוואה, בסכום ההלוואה ועוד. לכן, כיום ניתן למצוא בנקים שונים אשר מבינים את מצבו הסבוך והמורכב של האברך, והם מציעים הלוואות אטרקטיביות בהחזרי ריבית נוחים ובפרישת תשלומים נוחה ואיכותית.

כמו כן, שווה גם לבדוק האם ישנן חברות אשר מעניקות הלוואות חוץ בנקאיות המותאמות לאברכים, הן מבחינת ופן החזר ההלוואה, הן מבחינת אחוזי הריבית על ההלוואה ועוד. כמו כן, הדבר הטוב ביותר אשר כל אברך יכול לחפש בסביבת מגוריו, כאשר יש לו צורך בהלוואה כלשהי זה ללא ספק גמחים המעניקים הלוואות לאברכים לכל מטרה שהיא ולכל צורך.

גמחים עבור הלוואות לאברכים

כאמור, כל אדם אשר מאמין בתורה ושואף לקיימה יודע, שריבית על הלוואה  היא אסורה מדין תורה. ולכן, ישנם מגוון מקומות אשר אברכים יכולים להגיע אליהם וליטול מהם הלוואות ללא החזרי ריבית. הלוואות ללא החזרי ריבית ניתנות על ידי הגמחים השונים העוסקים במיוחד בהענקת הלוואות שלא על מנת לקבל אחוזי ריבית עליהם, אלא רק לשם מצווה.

אין ספק שהלוואות ללא ריבית הן הלוואות נוחות ואטרקטיביות מאוד עבור אברכים. אברכים אשר שגרת חייהם לא תמיד פשוטה מהפן הכלכלי, יוכלו להיעזר בהלוואות נוחות, ללא אחוזי ריבית ובכך להתקדם בחייהם ולהשיג את כל צרכם.

אז אם אתה אברך ואתה זקוק להלוואה לכל צורך או מטרה, כדאי שתבדוק היכן תוכל להשיג את ההלוואה האטרקטיבית והאיכותית ביותר עבורך. כך שתוכל לעמו בהחזריה באופן הטוב ביותר.

מלאו פרטיכם
לקבלת ההלוואה

תפריט נגישות

תקנון ותנאי שימוש קרדיט ליין

ברוכים הבאים לאתר "קרדיט ליין", הפועל תחת שם המתחם (דומיין) "creditline.co.il" (להלן: "האתר").
האתר מופעל על ידי חברת אור שיווק.

חברת אור שיווק מקשרת בין אנשים פרטיים ו/או עסקים ו/או חברות לבין בנקים ו/או מוסדות פיננסיים ו/או ארגונים ו/או חברות אשר נותנות הלוואות / משכנתאות.
תקנון האתר שלהלן הינו חלק בלתי נפרד מחוזה ההתקשרות בין חברת אור שיווק לבין המזמין.

כל המידע המגוון שמועלה באתר זה בנושאים שונים הנוגעים לנטילת הלוואות ו/או משכנתאות וכן  האפשרות לקבלת הצעות מחיר מנותני שירותים רלוונטיים, הינו מידע שניתן על ידי הבנקים ו/או המוסדות הפיננסיים ו/או הארגונים ו/או החברות אשר מעניקות הלוואות / משכנתאות ולפיכך, מובהר בזאת כי אתר זה אינו מספק כל ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי ייעוץ חשבונאי או תחליף לייעוץ שכזה.

תקנון האתר שלהלן מכיל את תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל מי שבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו או בכל אחד מהאזורים או הרכיבים שבו שימוש כלשהו. בעצם הכניסה לאתר והגלישה בו משמעם כי הנכם מקבלים ומסכימים את תנאי השימוש האמורים להלן ולפיכך, בטרם השימוש באתר, הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. בכל מקרה שבו אינכם מסכימים עם התקנון ו/או אחד מתנאי התקנון, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו.

מובהר בזאת כי האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה בהתאם לשיקול דעתו המלא והבלעדי ולכל השינויים שיתרחשו בו, בכל עת שהאתר יבחר לעשות כן. בהתאם לכך, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת וכל גלישה באתר משמעה הסכמה לכל האמור בתקנון.

מטעמים של נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

בכל שאלה / בירור בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירותים הניתנים על ידי האתר, ניתן לפנות ישירות לחברת אור שיווק באמצעות כתובת המייל המפורסמת באתר ו/או באמצעות מספר הטלפון שמופיע באתר.

בעלי מקצוע, נותני שירותים ומפרסמים באתר (להלן: "נותני השירותים"), לרבות המידע בתחום מקצועיותם ותמונות שיבקשו לפרסם באתר, ייקבעו על פי שיקול דעתה המלא והבלעדי של חברת אור שיווק ואולם, מובהר כי האתר משמש כגורם ביניים בלבד. כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים ולבעלי המקצוע לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר לרבות תמונות ומיצגים, מתפרסמים מטעם המפרסמים ו/או בעלי המקצוע בלבד ועל אחריותם. אין האתר יכול לערוב על תוכנם והאתר לא יישא בכל אחריות ישירה ו/או עקיפה לכל מידע / פרסום / מצג / תמונות שיופיעו באתר ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים או בעלי המקצוע ולא יהיה צד לכל התקשרות בין המשתמשים באתר זה לבין מפרסם ו/או בעל מקצוע כלשהו.

באפשרות המשתמש באתר להתקשר באופן ישיר עם נותני השירותים שיפורסמו באתר או באמצעות השארת פרטים וקבלת הצעות שונות ממספר נותני שירותים והכל, בהתאם לאפשרויות המופיעות באתר.
כל שימוש במידע / פרטים המופיעים באתר הינם באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש ובהתאם לכך, כל משתמש באתר זה רשאי לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשר עם מי מנותני השירותים בטרם יסתמך על כל מידע שפורסם באתר זה. למען הסר כל ספק, אתר זה אינו מעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם וכל התקשרות של לקוח עם נותני שירותים המופיעים באתר זה, הינו באחריותו המלאה והבלעדית.

כל פרסום באתר או פרסום פרטיו של נותן השירותים אין משמעו כי האתר או מי מטעמו מעודד או ממליץ על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו. האתר פועל בהתאם להתחייבויות ולהצהרות נותני השירותים המפרסמים באתר כי הינם בעלי מקצוע או נותני שירותים מתאימים בעלי מומחיות מתאימה, אך אין האתר ו/או בעליו יכולים לוודא או מוודאים בפועל את נכונות הצהרות אלה ואין לאתר כל אחריות ישירה / עקיפה לכל פרסום שמפורסם באתר. בהתאם לכך, על המשתמשים באתר לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע המוצגים באתר או הפונים אליהם באמצעות האתר. המלצה זו מקבלת משנה תוקף בכל הנוגע למידע מקצועי, חשבונאי או משפטי כלשהו.

הגולש באתר זה מקבל בזאת רשות לעשות באתר שימוש אישי בלבד. כל שימוש מסחרי כזה או אחר באתר זה נאסר באופן מפורש וכל משתמש שיעשה זאת ללא הסכמה מראש ובכתב מאת מנהלי האתר, יהא חשוף לתביעה משפטית ולתשלום פיצויים. ככל וברצונך לעשות שימוש מסחרי באתר, אנא פנה אלינו באמצעות הפרטים המופיעים באתר.

הגלישה והשימוש במידע שקיים באתר, ברכיביו ובאפשרויות שבו הינה באחריות המשתמש בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או מאמר ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או עצה ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לייעוץ מקצועי ו/או לייעוץ חשבונאי או משפטי או לחלופין, כתחליף לבדיקה עצמאית של השירות או המוצר המוצעים.

נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או מידע אודות מפרסמים ו/או בעלי מקצוע המוצגים באתר לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי או לשם הצעת הצעות מסחריות. פנייה מסחרית שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

כמו כן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו שלא כדין ו/או ללקט מהאתר מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר. כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה אסורים וכל פעולה שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה מראש או נימוק.

כל התכנים המתפרסמים באתר, לרבות עצות, המלצות, הצעות, הנחיות, טיפים, מידע והסברים אחרים, מתפרסמים באתר כשירות לגולשים בלבד.

מובהר ומודגש בזאת כי אין בתכנים הכלולים באתר זו, בכל פורמט שהוא, כדי להוות ייעוץ מקצועי ו/או חשבונאי ו/או משפטי ו/או תחליף לייעוץ שכזה בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה מקצועית. כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה.

האתר ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר.

התכנים ו/או החומרים ו/או התמונות המוצגים באתר מטעם בעלי מקצוע או מפרסמים, מתפרסמים באתר לאור הצהרתם כי התכנים הינם מקוריים ואינם מפירים כל זכות של צד שלישי. במידה והנך סבור כי תוכן באתר מפר זכויות שלך, הנך מתבקש לפנות אלינו ולפרט את מהות הפגיעה. האתר יפעל כמיטב יכולתו לבדוק את הפנייה בהקדם וינהג בהתאם לשיקול דעתו ו/או עפ"י כל דין.

כמו כן, האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.

האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר כולו או חלקו, בכל זמן נתון ולמשך כל זמן שיבחר, לצורך תחזוקו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

הגלישה באתר הינה חופשית, אך על מנת לעשות שימוש באתר, קיים צורך למסור פרטים אישיים. כל משתמש באתר מאשר בעצם השימוש באתר ובמסירת כל מידע על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי, כי נתן את המידע באתר מרצונו החופשי, ללא כל כפיה ו/או הכרח ועל אחריותו המלאה והבלעדית וכי לאתר אין כל חובת סודיות ו/או שמירת מידע לכל מידע שיימסר באתר, אשר נועד לשם העברתו לנותני השירות לשם בחינת התקשרות בין המשתמש באתר לבין נותני השירות.

המשתמש באתר מאשר בזאת לאתר לשמור כל מידע / פרט אודותיו בכל מאגר מידע של האתר. במקרה שבו משתמש באתר אינו מעוניין שמידע / פרט מסוים יישמר במאגר של האתר, מחובתו שלא למסור לאתר את הפרט / המידע. לעניין זה יודגש כי, בכל מקרה שבו לא יימסרו פרטים / מידע שיידרש על ידי האתר, ייתכן והאתר לא יוכל לסייע לכם ולקשר אתכם עם נותני שירותים מתאימים.

במקרה שבו יינתן מידע שגוי ו/או מטעה, יוכלו נותני השירותים לשנות את השירות ו/או לסרב לתת לנותן המידע שירות ובכל מקרה של נזק ישיר ו/או עקיף לנותני השירותים, יוכלו לנקוט בכל הליך חוקי כנגד אותו המשתמש שנתן את המידע השגוי / המוטעה.

לאחר כל מידע שתמסרו לאתר, ניתן לפנות לאתר ולבקש למחוק את פרטיכם מהאתר ואולם, על אף כל חיקוק קיים, מוסכם בזאת על משתמש שנתן את המידע כי לאתר יש את שיקול הדעת הבלעדי, הסופי והמוחלט באם להשאיר את המידע ו/או למחוק אותו מהמאגר של האתר.

כל מידע / פרטים שיימסרו באתר מהווים הסכמה מלאה של נותן המידע, ללא כל סייג, להעביר את כל המידע לצדדים שלישיים, ללא צורך בהסכמה מראש, למעט במקרים שבהם תינתן הוראה אחרת עפ"י החלטה / צו שיפוטי. האתר אינו אחראי למידע / לפרטים שיימסרו ואין זה מתפקידו למיין / לסווג את החומר / המידע בטרם מועבר לנותני השירותים ו/או לצדדי ג'. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה, מכל סוג שהוא, בעניין זה.

עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.

בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.

השימוש באתר מהווה הסכמה של הגולש לאפשר לאתר להשתמש ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשב של הגולש. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של הגולש ולצורכי אבטחת מידע. לתשומת לב המשתמש, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין, להפסיק לעשות שימוש באתר.

זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.

זכויות היוצרים בתכנים שהועברו לאתר על ידי צדדים שלישיים כגון מפרסמים ובעלי מקצוע שמורות לאותם צדדים שלישיים ובכל מקרה, חל איסור מוחלט על המשתמש באתר לעשות כל שימוש מסחרי ו/או שיווקי ו/או פרסומי במידע / תכנים שקיימים באתר וללא הסכמה מפורשת, מראש ובכתב של האתר ו/או של הצדדים השלישיים. הפרה של תנאי זה תזכה את האתר ו/או את הצד השלישי לנקוט בכל אמצעי חוקי נגד המשתמש וכן לחייבו בפיצויים, כחוק.

אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש ובכתב מאת האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר.

הבהרות חשובות
- אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או במסרוני SMS לנייד
- הנני מצהיר/ה ומאשר/ת בזאת, כי המידע שנמסר על ידי בטופס בקשה זה, נמסר מרצוני החופשי
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם להחזיק את המידע לגבי במאגר המידע שלכם
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם לשלוח אלי מידע בקשר למבצעים שונים ו/או כל מידע אחר הקשור לחברתכם באמצעות דואר/דואר אלקטרוני/ SMS, או באמצעי דיוור אחר
- ידוע לי כי הנכם רשאים בכל עת להפסיק ו/או לשנות אחד או יותר מהשירותים ו/או ההטבות הניתנים על ידכם וזאת לפי שיקול דעתכם הבלעדי
- כפוף לתקנון החברה / החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת
- אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
- המוקד להצעות מימון אינה היא נותנת את האשראי והינה רק גורם חיצוני המאפשר ללקוח לבצע השוואה בין הצעות מימון שונות
תקופה מקסימלית להחזר הלוואה חמש שנים (60 תשלומים). עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות): בהלוואות צמודות מדד: עד 15.1%; בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, התשנ"ג-1993. לדוגמא: בהלוואה על סך 30,000 ₪, ב- 60 תשלומים, צמודת מדד בריבית 12%. ההערכה כפופה לשינויים במדד ושינויים נוספים. יכול וההלוואה תינתן על ידי חברות מימון ובנקים. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הגילוי בהתאם לחוק ולהנחיות גוגל.
- ההחזר הסופי על הלוואה יקבע ביום לקיחת הלוואה בפועל ומשתנה על פי הגורם הממן וכפוף לתנאיו ואישורו.
- אישור ההלוואה ותנאי ההלוואה בפועל הינם באחריות חברת המימון ואינו קשור לחברתנו.
- הדוגמאות המוצגות באתר הינן בגדר דוגמא בלבד בהתאם לדרישות המדיניות של גוגל / פייסבוק, חברתנו בכפוף לחברות המימון שומרת לעצמה להתאים ושנות את המבצע בהתאם ליכולות החזר הלקוחות.
השימוש באתר כפוף לתקנון.

צוות האתר שקד בהכנת תקנון זה לשם הפעלה תקינה וחוקית של האתר ופעילות שוטפת ואיכותית בין נותני השירותים לבין המשתמשים באתר. בכל מקרה שבו תתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, ניתן לפנות לצוות האתר, כמופיע באתר.

מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר והכל, על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי של האתר.

מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

בכל מקרה של פניה לבית משפט, אך ורק לבית המשפט בעיר תל – אביב - יפו תהא הסמכות ייחודית והבלעדית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו והמשתמש באתר, בעצם שימושו באתר, נותן את הסכמתו לכך ומוותר על כל טענה בהקשר לכך.

ברכות, הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר קרדיט ליין

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר קרדיט ליין 💝

לא מעוניינים לבדוק כספים?
לחצו להמשך גלישה באתר ⇽

גולשים ולקוחות יקרים

👇🏻 הודעה חשובה! שימו לב 👇🏻

לאחרונה קיבלנו מספר דיווחים על מתחזים שמשתמשים בשם של האתר "קרדיט ליין".

מדובר בעוקץ של נוכלים פחדנים שמנצלים אנשים תמימים שזקוקים להלוואה בכדי לשרוד את היום יום. 

אותם אנשים מעבירים להם כספים והם והמתחזים נעלמים לאחר מכן ובנוסף שולחים את הלוגו וכתובת האתר שלנו, הזייה!!

לנו אין קשר לזה ולא לאף גורם שירצה לבצע בנו או באנשים אחרים פשעים כאלה!
במידה ונפלתם קורבן בעוקץ הזה, אנו ממליצים לפנות למשטרה ולהגיש תלונה קודם כל.

אם אתם נמצאים בשלב שאתם צריכים להעביר כספים לחברה בשם "קרדיט ליין" חשוב לדעת שאנחנו לא מבקשים שום תשלום מהלקוחות בפלטפורמה שלנו (באתר האינטרנט זה).

אל תעבירו שום סכום, לאף גורם מבלי לקבל ממנו את הכסף כפי שאישרתם בהסכם שלכם איתו!

בימים אלה אנו מתנהלים מול גופי המשטרה בנידון בכדי למצוא את המתחזים.
במידה ויש ברשותכם מידע הקשור אליהם, אנא שלחו לנו במייל - creditlinecoil@gmail.com

מקווים שבתקופה מאתגרת זו, כל הנוכלויות הללו יפסקו ושנדע ימים טובים יותר כעם מאוחד, אוהב ושנדע רק בשורות טובות.

עם ישראל חי 🔯

המשך גלישה מהנה ובטוחה באתר.
קרדיט ליין.