הלוואות למקבלי ביטוח לאומי

הלוואות למקבלי ביטוח לאומי ניתן לקבל באמצעות גופי שונים.
כיום בישראל ניתן למצוא אזרחים רבים אשר מקבלים קצבאות שונות מהביטוח הלאומי.
לעיתים, הקצבה אינה מספיקה ולכן הם פונים לקבלת הלוואה.

סוגי הלוואות נוספים

אייקון חץ למטה

לעיתים הבנקים אינם מאשרים את ההלוואה, למרות העובדה כי מדובר באוכלוסיה אשר מקבלת קצבאות ממקום מסודר.

במקרה הזה ,ניתן לפנות לגופים חוץ בנקאיים לקבלת הלוואה אשר תאפשר רכישה של דברים נחוצים.

דרך חברת קרדיט ליין, אתם זכאים לקבל הלוואה בצורה הטובה ביותר ובתנאים מעולים!

אזרחים מקבלי קצבה מביטוח לאומי לרוב לא יכולים לעבוד בצורה מסודרת עקב בעיות כאלה ואחות, כתוצאה מכך הם זקוקים למימון צדדי כמו חברות אשראי על מנת לעזור להם בחייהם הכלכליים היומיומיים.

הלוואות אלה מוענקות עבור כל מטרה שתרצו לדוגמא: הלוואה לרכב, הלוואה לדירה, הלוואה בסכום של 10,000-60,000 בריביות נמוכות וכו'.

מה כוללת פנייה עבור הלוואות למקבלי ביטוח לאומי

מענק הלוואות למקבלי ביטוח לאומי
מענק הלוואות למקבלי ביטוח לאומי

כיום אנשים אשר מקבלים קצבה מביטוח לאומי זכאים לקבלת הלוואות למקבלי ביטוח לאומי והם יכולים לקבל את ההלוואה באמצעות פנייה לגופים חוץ בנקאיים.

היתרון הגדול של אותם גופים בא לידיביטוי בעובדה כי אותם גופים אינם נמצאים תחת העין הבוחנת והם יכולים להציע תוכנית גמישה יותר לקבלת ההלוואה.

חשוב מאד בעת הפגישה עם נציג לשאול את כל השאלות החשובות על מנת לקבל את המידע המקיף ביותר, זאת במטרה לראות את התמונה הכוללת.

מכאן, הסיכויים של אנשים הפונים לגופים חוץ בנקאיים גדולים הרבה יותר.
יחד עם זאת, ראוי לציין כי הריביות במקרה הזה תהיינה גבוהות יותר ואף ישולבו עם עמלות, מה שהופך את הפנייה לגופים חוץ בנקאיים יקרה יותר.

אך אל דאגה, חברת קרדיט ליין מכירה את הקושי הזה והחליטה לתת ללקוחותיה אפשרות לקבל ריביות נמוכות כמו הלוואה דרך הבנק ובמיוחד עבורכם!

לאילו גופים לפנות בשביל הלוואות למקבלי ביטוח לאומי

בשנים האחרונות ניתן למצוא לא מעט גופים המעניקים הלוואות, אך חשוב מאד לבחון את הגופים לעומק על מנת לקבל את ההלוואה.
מכאן חשוב מאד לבצע עבודה יסודית ככל האפשר באמצעות תחקיר מקיף באינטרנט.

אם פעם נאלצנו לשאול את השכנים או החברים פרטים בנוגע לקבלת הלוואות למקבלי ביטוח לאומי, היום אנחנו יכולים להיכנס לאינטרנט בכל שעה מתאימה ולברר אודות נושא ההלוואות.

- אם תרצו, תוכלו להיכנס לאתר של ביטוח לאומי כדי לעיין ולמצוא עוד דרכים לקבלת מימון - ביטוח לאומי
כיום ניתן למצוא פורטלים רבים אשר יכולים לספק עבורנו את כל המידע הדרוש.

יתרונו המרכזי של האינטרנט בא לידי ביטוי בעובדה כי אין צורך לחכות לשעות מסוימות אלא ניתן להיכנס לאינטרנט בכל שעה ולברר את המידע הרצוי.
לא משנה מתי אתם מעוניינים לעשות זאת, בין אם מדובר בשעות הבוקר או בשעות הערב המאוחרות תמיד ניתן להיכנס לאינטרנט ולברר את הפרטים.

ביטוח לאומי הלוואות – כל מה שרציתם לדעת!

הלוואה למקבלי ביטוח לאומי נועד לסייע לאנשים שמתקשים לפרנס את עצמם, מסיבות כאלה ואחרות.

האנשים אשר נכנסים תחת ההגדרות של ביטוח לאומי, זוכים לקבל קצבאות שונות מביטוח לאומי, כמו קצבת נכות, גמלת תאונות עבודה, קצבאות זקנה, הבטחת הכנסה, השלמת הכנסה ועוד.

אך יחד עם הקצבאות הללו, מגיע גם נזק כלשהו – אנשים אשר מקבלים קצבאות שונות מביטוח לאומי נחשבים כבעלי מקדם סיכון גבוה בכל מה שקשור לתנאים כלכליים, מאחר שהם מסתמכים בהכנסותיהם רק או בעיקר על הקצבאות הללו.

לכן, אנשים אשר מקבלים ביטוח לאומי, ונזקקים בשלב כזה או אחר להלוואה, עלולים להיתקל בקשיים מצד הבנקים השונים או החברות החוץ בנקאיות, אשר מסרבות או מקשות על קבלת ההלוואה.

במרבית המקרים, הבנקים דוחים בקשות להלוואות מצד מקבלי ביטוח לאומי על הסף, כך שאנשים המקבלים קצבאות יכולים לקבל הלוואות רק מגופים חוץ בנקאיים, כמו חברות אשראי, חברת מימון פרטיות ועוד.

ללא ספק, הפער בין הרצוי למצוי הוא גדול מאד בכל מה שקשור בהלוואה למקבלי ביטוח לאומי, אך הלוואות חוץ בנקאיות מאפשרות גם לאלו המקבלים קצבאות שונות להשיג את סכומי הכסף הדרושים להם.

קצת על ביטוח לאומי

הלוואה למקבלי ביטוח לאומי משפחה
קבלת הלוואה למקבלי ביטוח לאומי

ביטוח לאומי הינו מנגנון המופעל דרך המדינה ותקציבה, כדי להגן על האזרחים בישראל במישור הכלכלה בחייהם.

בביטוח לאומי ישנם כמה מצבים בהם מנגנון זה עוזר לקהל שלו והם :

*אבטלה - אדם שרוצה לעבוד אך לא מצליח למצוא עבודה שתתאים לו

*חופשות לידה - לאחר או בזמן לידה שנשים לא יכולות לעבוד

*עבר של פגיעה גופנית או נפשית, בזמן מלחמה או בצבא

*תשלומי פנסיה

*אנשים שחיים מתחת לקו העוני, ביטוח לאומי משלים זאת.

*אסונות טבע שפגעו בבית או נכס כלשהו

*נכות - נכות מלידה או בגלל תאונה או מחלה כלשהי שהפכה את האדם לנכה.

*מות האדם המפרנס במשפחה

כדי להעשיר את הידע שלכם בנושא של ביטוח לאומי , היכנסו לקישור הבא "מידע נוסף אודות ביטוח לאומי"

איך מקבלים הלוואה למקבלי ביטוח לאומי?

מקבלי ביטוח לאומי אשר זקוקים להלוואה יכולים לעיתים לקבל אותה בקלות יחסית ממקורות חוץ בנקאיים.
לעיתים גם במקומות הללו קשה להשיג הלוואות.

ישנן גם חברות אשר מסייעות בקבלת הלוואות ממקורות חוץ בנקאיים שונים, למקבלי קצבאות מביטוח לאומי אשר מתקשים בכך.
ניתן להיעזר בחברות הללו על מנת להצליח להשיג את ההלוואה שאתם זקוקים לה.

החברות הללו חוסכות הרבה מאד עגמת נפש, זמן ולפעמים גם כסף, משום שהן גם מסייעות בקבלת הלוואות בעלות תנאים טובים, כמו ריביות נמוכות יותר וכדומה.
אם אתם מקבלים ביטוח לאומי וזקוקים להלוואה, אל תתייאשו. זכרו שאתם זכאים לקבל הלוואה, ושאתם יכולים לקבל אותה, לעיתים עם מעט סיוע.

בררו היטב מי יכול לסייע לכם בקבלת ההלוואה, ותוכלו ליהנות מתנאי החזר נוחים ובעיקר מהכסף שאתם זקוקים לו.

הלוואות למקבלי הבטחת הכנסה

הלוואות למקבלי הבטחת הכנסה נועדו לאנשים אשר אין ביכולת שלהם להבטיח לעצמם הכנסה אפשרות לרכוש דברים שונים. בשנים האחרונות ניתן לראות כי לא רק הביטוח הלאומי דואג לאותם מקבלי הבטחת הכנסה ומשלם להם הבטחת הכנסה אלא גם גופים אחרים.

מי זכאי לקבלת ההלוואות

הלוואות למקבלי הבטחת הכנסה ניתנות לאנשים במצבים הנ"ל:

  • אין הכנסה : לאנשים שאין להם הכנסות  וזקוקים להלוואה על מנת לרכוש דברים שונים.
  • הכנסה נמוכה מדי : אנשים אשר עובדים אך ההכנסה שלהם נמוכה מדי על מנת לרכוש דברים שונים.
  • אנשים ללא עבודה : אנשים שאינם נמצאים במעגל העבודה וצריכים להתקיים.
  • עבודה בשכר נמוך : אנשים אשר עובדים בשכר נמוך.

כיצד לאתר את הגופים השונים

במידה והנכם זקוקים לקבלת הלוואות למקבלי הבטחת הכנסה, ואתם נמצאים באחד המצבים שצוינו מעלה, הרי אתם יכולים להגיש בקשה לקבלת הלוואה.
קבלת הלוואות למקבלי הבטחת הכנסה
קבלת הלוואות למקבלי הבטחת הכנסה

כיום ישנם לא מעט גופים אשר יסייעו לכם. בשל ריבוי הגופים מתקיימת תחרות רבה על הלקוחות ולכן המצב פועל לטובתם של הלקוחות. כיצד? התשובה היא כי בשל התחרות החברות השונות מוזילות את סכום הכסף הנדרש לטובת החזר ההלוואה, מה שמאפשר לאותם מקבלי הלוואות לנשום עמוק ולעמוד ביעד.

אותה תחרות מחייבת את המעוניינים בהלוואות לאתר את החברה המתאימה ביותר עבורם.

  • תחקיר באינטרנט: ניתן לעשות זאת על ידי תחקיר באינטרנט- להיכנס לאתרי אינטרנט של חברות שונות ולבחון את המסלולים השונים. בחינת המסלולים השונים תסייע לדעת היכן נמצא המסלול המתאים ביותר. כמו כן, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ עם החברות השונות.
  • פגישת ייעוץ: בדיוק כפי שלא בוחרים את החברה הראשונה שרואים את האתר שלה באינטרנט, כך חשוב מאד להיפגש עם מגוון רחב של יועצים על מנת למצוא את היועץ המתאים ביותר, כזה שיש לו חיבור טוב ויכול לגרום למקבלי ההלוואה להיות מרוצים מהתוצאה.

התייעצות: כמו כן, ניתן להתייעץ עם חברים או בני משפחה. חברים או בני משפחה יאמרו לכם את האמת בנוגע לחברות השונות וכך תוכלו לדעת מהי החברה המתאימה ביותר עבורכם זאת כתוצאה מההמלצה של אנשים המכירים אתכם.

כדי לקבל הלוואות למקבלי הבטחת הכנסה, מלאו את פרטיכם בשאלון האתר ונחזור אליכם תוך פחות מ-24 שעות !

* מעוניינים לקבל את הלוואה מביטוח לאומי לסגירת חובות או כל מטרה אחרת בתנאים מעולים שלא תמצאו באף מקום אחר ? מלאו את פרטיכם מעל המאמר ונציגנו יחזרו אליכם במהירות האפשרית !

על מנת שתוכלו להנות מההלוואה דרך השירות שחברתינו "קרדיט ליין" מעניקה, מלאו את שאלון האתר, וכבר באותו היום נציגי החברה יחזרו אליכם, עם מגוון רחב של הצעות להלוואה שאתם תבחרו את התנאים לה !

* (שעות פעילות העסק 08:00-20:00 בימים ראשון עד שישי) 

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות "הלוואות למקבלי ביטוח לאומי" - אנא, לחצו על קישורים הבאים והרחיבו את הידע בנושא: הלוואות למקבלי קצבת נכות מביטוח לאומי, הלוואה ללא הכנסה דרך ביטוח לאומי

תודה שפניתם אל "קרדיט ליין" - הלוואות לכל מטרה!

מלאו פרטיכם
לקבלת ההלוואה

תפריט נגישות

תקנון ותנאי שימוש קרדיט ליין

ברוכים הבאים לאתר "קרדיט ליין", הפועל תחת שם המתחם (דומיין) "creditline.co.il" (להלן: "האתר").
האתר מופעל על ידי חברת אור שיווק.

חברת אור שיווק מקשרת בין אנשים פרטיים ו/או עסקים ו/או חברות לבין בנקים ו/או מוסדות פיננסיים ו/או ארגונים ו/או חברות אשר נותנות הלוואות / משכנתאות.
תקנון האתר שלהלן הינו חלק בלתי נפרד מחוזה ההתקשרות בין חברת אור שיווק לבין המזמין.

כל המידע המגוון שמועלה באתר זה בנושאים שונים הנוגעים לנטילת הלוואות ו/או משכנתאות וכן  האפשרות לקבלת הצעות מחיר מנותני שירותים רלוונטיים, הינו מידע שניתן על ידי הבנקים ו/או המוסדות הפיננסיים ו/או הארגונים ו/או החברות אשר מעניקות הלוואות / משכנתאות ולפיכך, מובהר בזאת כי אתר זה אינו מספק כל ייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי ייעוץ חשבונאי או תחליף לייעוץ שכזה.

תקנון האתר שלהלן מכיל את תנאי השימוש באתר והוא מחייב את כל מי שבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו או בכל אחד מהאזורים או הרכיבים שבו שימוש כלשהו. בעצם הכניסה לאתר והגלישה בו משמעם כי הנכם מקבלים ומסכימים את תנאי השימוש האמורים להלן ולפיכך, בטרם השימוש באתר, הנכם מתבקשים לקרוא היטב את תנאי תקנון זה ולפעול על פיו. בכל מקרה שבו אינכם מסכימים עם התקנון ו/או אחד מתנאי התקנון, הנכם מתבקשים שלא לעשות כל שימוש באתר או בשירותים המוצעים בו.

מובהר בזאת כי האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות ו/או לעדכן את הוראות תקנון זה בהתאם לשיקול דעתו המלא והבלעדי ולכל השינויים שיתרחשו בו, בכל עת שהאתר יבחר לעשות כן. בהתאם לכך, מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת וכל גלישה באתר משמעה הסכמה לכל האמור בתקנון.

מטעמים של נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

בכל שאלה / בירור בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר לשירותים הניתנים על ידי האתר, ניתן לפנות ישירות לחברת אור שיווק באמצעות כתובת המייל המפורסמת באתר ו/או באמצעות מספר הטלפון שמופיע באתר.

בעלי מקצוע, נותני שירותים ומפרסמים באתר (להלן: "נותני השירותים"), לרבות המידע בתחום מקצועיותם ותמונות שיבקשו לפרסם באתר, ייקבעו על פי שיקול דעתה המלא והבלעדי של חברת אור שיווק ואולם, מובהר כי האתר משמש כגורם ביניים בלבד. כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים ולבעלי המקצוע לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר לרבות תמונות ומיצגים, מתפרסמים מטעם המפרסמים ו/או בעלי המקצוע בלבד ועל אחריותם. אין האתר יכול לערוב על תוכנם והאתר לא יישא בכל אחריות ישירה ו/או עקיפה לכל מידע / פרסום / מצג / תמונות שיופיעו באתר ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים או בעלי המקצוע ולא יהיה צד לכל התקשרות בין המשתמשים באתר זה לבין מפרסם ו/או בעל מקצוע כלשהו.

באפשרות המשתמש באתר להתקשר באופן ישיר עם נותני השירותים שיפורסמו באתר או באמצעות השארת פרטים וקבלת הצעות שונות ממספר נותני שירותים והכל, בהתאם לאפשרויות המופיעות באתר.
כל שימוש במידע / פרטים המופיעים באתר הינם באחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש ובהתאם לכך, כל משתמש באתר זה רשאי לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשר עם מי מנותני השירותים בטרם יסתמך על כל מידע שפורסם באתר זה. למען הסר כל ספק, אתר זה אינו מעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם וכל התקשרות של לקוח עם נותני שירותים המופיעים באתר זה, הינו באחריותו המלאה והבלעדית.

כל פרסום באתר או פרסום פרטיו של נותן השירותים אין משמעו כי האתר או מי מטעמו מעודד או ממליץ על המפרסם או על השירות הניתן באמצעותו. האתר פועל בהתאם להתחייבויות ולהצהרות נותני השירותים המפרסמים באתר כי הינם בעלי מקצוע או נותני שירותים מתאימים בעלי מומחיות מתאימה, אך אין האתר ו/או בעליו יכולים לוודא או מוודאים בפועל את נכונות הצהרות אלה ואין לאתר כל אחריות ישירה / עקיפה לכל פרסום שמפורסם באתר. בהתאם לכך, על המשתמשים באתר לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע המוצגים באתר או הפונים אליהם באמצעות האתר. המלצה זו מקבלת משנה תוקף בכל הנוגע למידע מקצועי, חשבונאי או משפטי כלשהו.

הגולש באתר זה מקבל בזאת רשות לעשות באתר שימוש אישי בלבד. כל שימוש מסחרי כזה או אחר באתר זה נאסר באופן מפורש וכל משתמש שיעשה זאת ללא הסכמה מראש ובכתב מאת מנהלי האתר, יהא חשוף לתביעה משפטית ולתשלום פיצויים. ככל וברצונך לעשות שימוש מסחרי באתר, אנא פנה אלינו באמצעות הפרטים המופיעים באתר.

הגלישה והשימוש במידע שקיים באתר, ברכיביו ובאפשרויות שבו הינה באחריות המשתמש בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או מאמר ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או עצה ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לייעוץ מקצועי ו/או לייעוץ חשבונאי או משפטי או לחלופין, כתחליף לבדיקה עצמאית של השירות או המוצר המוצעים.

נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או מידע אודות מפרסמים ו/או בעלי מקצוע המוצגים באתר לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי או לשם הצעת הצעות מסחריות. פנייה מסחרית שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

כמו כן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשרת ו/או לכל חומר או לקבצי מחשב בו שלא כדין ו/או ללקט מהאתר מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש סביר באתר. כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה אסורים וכל פעולה שכזאת תהווה הפרה חמורה של תקנון זה ותגרור נקיטה בהליכים משפטיים וחיוב בפיצויים.

האתר רשאי להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או להימנע מפרסומו בשלמותו או בחלקו, בכל עת, לפי שיקול דעתו וללא מתן הודעה מראש או נימוק.

כל התכנים המתפרסמים באתר, לרבות עצות, המלצות, הצעות, הנחיות, טיפים, מידע והסברים אחרים, מתפרסמים באתר כשירות לגולשים בלבד.

מובהר ומודגש בזאת כי אין בתכנים הכלולים באתר זו, בכל פורמט שהוא, כדי להוות ייעוץ מקצועי ו/או חשבונאי ו/או משפטי ו/או תחליף לייעוץ שכזה בכל נושא או תחום הדורש מומחיות או הכשרה מקצועית. כל שימוש במידע או בתכנים המפורסמים באתר הנו באחריות הבלעדית של המשתמש בהם והוא נושא בסיכון המלא בכל הקשור אליהם. על המשתמש בתכני האתר לנהוג בהם ועל פיהם בזהירות מתאימה.

האתר ו/או מי מטעמו לא יישא בכל אחריות לכל נזק ו/או הפסד לגוף או לרכוש, בין אם ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע המוצג באתר, בין אם כחומר שיווקי, בין אם כחומר מקצועי, בין אם בגין קישורים שהוצבו באתר ובין אם מתוכן אחר.

התכנים ו/או החומרים ו/או התמונות המוצגים באתר מטעם בעלי מקצוע או מפרסמים, מתפרסמים באתר לאור הצהרתם כי התכנים הינם מקוריים ואינם מפירים כל זכות של צד שלישי. במידה והנך סבור כי תוכן באתר מפר זכויות שלך, הנך מתבקש לפנות אלינו ולפרט את מהות הפגיעה. האתר יפעל כמיטב יכולתו לבדוק את הפנייה בהקדם וינהג בהתאם לשיקול דעתו ו/או עפ"י כל דין.

כמו כן, האתר לא יישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. הגולש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו להסתמך על תכני האתר או על שירותים שהוא מספק.

האתר אינו מתחייב לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, האתר רשאי להשבית את האתר כולו או חלקו, בכל זמן נתון ולמשך כל זמן שיבחר, לצורך תחזוקו, עדכונו, שדרוגו או לכל צורך אחר ולא יישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

הגלישה באתר הינה חופשית, אך על מנת לעשות שימוש באתר, קיים צורך למסור פרטים אישיים. כל משתמש באתר מאשר בעצם השימוש באתר ובמסירת כל מידע על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי, כי נתן את המידע באתר מרצונו החופשי, ללא כל כפיה ו/או הכרח ועל אחריותו המלאה והבלעדית וכי לאתר אין כל חובת סודיות ו/או שמירת מידע לכל מידע שיימסר באתר, אשר נועד לשם העברתו לנותני השירות לשם בחינת התקשרות בין המשתמש באתר לבין נותני השירות.

המשתמש באתר מאשר בזאת לאתר לשמור כל מידע / פרט אודותיו בכל מאגר מידע של האתר. במקרה שבו משתמש באתר אינו מעוניין שמידע / פרט מסוים יישמר במאגר של האתר, מחובתו שלא למסור לאתר את הפרט / המידע. לעניין זה יודגש כי, בכל מקרה שבו לא יימסרו פרטים / מידע שיידרש על ידי האתר, ייתכן והאתר לא יוכל לסייע לכם ולקשר אתכם עם נותני שירותים מתאימים.

במקרה שבו יינתן מידע שגוי ו/או מטעה, יוכלו נותני השירותים לשנות את השירות ו/או לסרב לתת לנותן המידע שירות ובכל מקרה של נזק ישיר ו/או עקיף לנותני השירותים, יוכלו לנקוט בכל הליך חוקי כנגד אותו המשתמש שנתן את המידע השגוי / המוטעה.

לאחר כל מידע שתמסרו לאתר, ניתן לפנות לאתר ולבקש למחוק את פרטיכם מהאתר ואולם, על אף כל חיקוק קיים, מוסכם בזאת על משתמש שנתן את המידע כי לאתר יש את שיקול הדעת הבלעדי, הסופי והמוחלט באם להשאיר את המידע ו/או למחוק אותו מהמאגר של האתר.

כל מידע / פרטים שיימסרו באתר מהווים הסכמה מלאה של נותן המידע, ללא כל סייג, להעביר את כל המידע לצדדים שלישיים, ללא צורך בהסכמה מראש, למעט במקרים שבהם תינתן הוראה אחרת עפ"י החלטה / צו שיפוטי. האתר אינו אחראי למידע / לפרטים שיימסרו ואין זה מתפקידו למיין / לסווג את החומר / המידע בטרם מועבר לנותני השירותים ו/או לצדדי ג'. הגולש מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה, מכל סוג שהוא, בעניין זה.

עם מסירת פרטיך לאתר, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של האתר או שותפיו העסקיים וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ע"י מילוי אחר ההוראות הנלוות לכל ההודעות שישלחו.

בנוסף, האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים.

השימוש באתר מהווה הסכמה של הגולש לאפשר לאתר להשתמש ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשב של הגולש. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפות האישיות של הגולש ולצורכי אבטחת מידע. לתשומת לב המשתמש, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין, להפסיק לעשות שימוש באתר.

זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.

זכויות היוצרים בתכנים שהועברו לאתר על ידי צדדים שלישיים כגון מפרסמים ובעלי מקצוע שמורות לאותם צדדים שלישיים ובכל מקרה, חל איסור מוחלט על המשתמש באתר לעשות כל שימוש מסחרי ו/או שיווקי ו/או פרסומי במידע / תכנים שקיימים באתר וללא הסכמה מפורשת, מראש ובכתב של האתר ו/או של הצדדים השלישיים. הפרה של תנאי זה תזכה את האתר ו/או את הצד השלישי לנקוט בכל אמצעי חוקי נגד המשתמש וכן לחייבו בפיצויים, כחוק.

אין לעשות כל שימוש בתכנים אלה, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש ובכתב מאת האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתו הכתובה מראש של האתר.

הבהרות חשובות
- אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי בדואר האלקטרוני או במסרוני SMS לנייד
- הנני מצהיר/ה ומאשר/ת בזאת, כי המידע שנמסר על ידי בטופס בקשה זה, נמסר מרצוני החופשי
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם להחזיק את המידע לגבי במאגר המידע שלכם
- כמו כן הנני מאשר/ת לכם לשלוח אלי מידע בקשר למבצעים שונים ו/או כל מידע אחר הקשור לחברתכם באמצעות דואר/דואר אלקטרוני/ SMS, או באמצעי דיוור אחר
- ידוע לי כי הנכם רשאים בכל עת להפסיק ו/או לשנות אחד או יותר מהשירותים ו/או ההטבות הניתנים על ידכם וזאת לפי שיקול דעתכם הבלעדי
- כפוף לתקנון החברה / החברה רשאית להפסיק ו/או לשנות את תנאי ההטבה בכל עת
- אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
- המוקד להצעות מימון אינה היא נותנת את האשראי והינה רק גורם חיצוני המאפשר ללקוח לבצע השוואה בין הצעות מימון שונות
תקופה מקסימלית להחזר הלוואה חמש שנים (60 תשלומים). עלות שנתית מקסימלית (כולל עמלות): בהלוואות צמודות מדד: עד 15.1%; בהלוואות שאינן צמודות מדד; עד גובה "שיעור עלות האשראי המרבי", בהתאם לחוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות, התשנ"ג-1993. לדוגמא: בהלוואה על סך 30,000 ₪, ב- 60 תשלומים, צמודת מדד בריבית 12%. ההערכה כפופה לשינויים במדד ושינויים נוספים. יכול וההלוואה תינתן על ידי חברות מימון ובנקים. אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. הגילוי בהתאם לחוק ולהנחיות גוגל.
- ההחזר הסופי על הלוואה יקבע ביום לקיחת הלוואה בפועל ומשתנה על פי הגורם הממן וכפוף לתנאיו ואישורו.
- אישור ההלוואה ותנאי ההלוואה בפועל הינם באחריות חברת המימון ואינו קשור לחברתנו.
- הדוגמאות המוצגות באתר הינן בגדר דוגמא בלבד בהתאם לדרישות המדיניות של גוגל / פייסבוק, חברתנו בכפוף לחברות המימון שומרת לעצמה להתאים ושנות את המבצע בהתאם ליכולות החזר הלקוחות.
השימוש באתר כפוף לתקנון.

צוות האתר שקד בהכנת תקנון זה לשם הפעלה תקינה וחוקית של האתר ופעילות שוטפת ואיכותית בין נותני השירותים לבין המשתמשים באתר. בכל מקרה שבו תתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, ניתן לפנות לצוות האתר, כמופיע באתר.

מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר והכל, על פי שיקול דעתו המלא והבלעדי של האתר.

מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

בכל מקרה של פניה לבית משפט, אך ורק לבית המשפט בעיר תל – אביב - יפו תהא הסמכות ייחודית והבלעדית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו והמשתמש באתר, בעצם שימושו באתר, נותן את הסכמתו לכך ומוותר על כל טענה בהקשר לכך.

ברכות, הנך זכאי/ת להמשך בדיקת הזכאות!

יש למלא אחר השאלון הבא בכדי שנציגנו יוכלו לתת לכם את השירות הטוב ביותר בהתאם לנתוניכם.

חדש באתר קרדיט ליין

בעקבות המצב הכלכלי שאזרחי ישראל נתקלו בשל המלחמה,
הוקמה פלטפורמה חדשנית - עם מעל 80% הצלחה!

- פיננסי נט -

בכדי לעזור כמה שניתן למצב הכלכלי של כל אזרח ואזרחית במדינה.

רוצים לבדוק ללא עלות אם מגיעים לכם כספים?
לחצו הכפתור הירוק למטה

בהצלחה, מצוות אתר קרדיט ליין 💝

לא מעוניינים לבדוק כספים?
לחצו להמשך גלישה באתר ⇽

גולשים ולקוחות יקרים

👇🏻 הודעה חשובה! שימו לב 👇🏻

לאחרונה קיבלנו מספר דיווחים על מתחזים שמשתמשים בשם של האתר "קרדיט ליין".

מדובר בעוקץ של נוכלים פחדנים שמנצלים אנשים תמימים שזקוקים להלוואה בכדי לשרוד את היום יום. 

אותם אנשים מעבירים להם כספים והם והמתחזים נעלמים לאחר מכן ובנוסף שולחים את הלוגו וכתובת האתר שלנו, הזייה!!

לנו אין קשר לזה ולא לאף גורם שירצה לבצע בנו או באנשים אחרים פשעים כאלה!
במידה ונפלתם קורבן בעוקץ הזה, אנו ממליצים לפנות למשטרה ולהגיש תלונה קודם כל.

אם אתם נמצאים בשלב שאתם צריכים להעביר כספים לחברה בשם "קרדיט ליין" חשוב לדעת שאנחנו לא מבקשים שום תשלום מהלקוחות בפלטפורמה שלנו (באתר האינטרנט זה).

אל תעבירו שום סכום, לאף גורם מבלי לקבל ממנו את הכסף כפי שאישרתם בהסכם שלכם איתו!

בימים אלה אנו מתנהלים מול גופי המשטרה בנידון בכדי למצוא את המתחזים.
במידה ויש ברשותכם מידע הקשור אליהם, אנא שלחו לנו במייל - creditlinecoil@gmail.com

מקווים שבתקופה מאתגרת זו, כל הנוכלויות הללו יפסקו ושנדע ימים טובים יותר כעם מאוחד, אוהב ושנדע רק בשורות טובות.

עם ישראל חי 🔯

המשך גלישה מהנה ובטוחה באתר.
קרדיט ליין.