הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים ניתנים לעסקים אשר זקוקים למזומנים על מנת להתקיים.
אם החלטתם לפתוח עסק, הרי אתם יודעים כי ייקח זמן מה עד שהעסק יתחיל להרוויח.
לעיתים ישנם מצבים בהם העסק נמצא כבר באמצע הדרך וזקוק לכמות של מזומנים על מנת לחזור ולעבוד.

מלאו פרטיכם
לקבלת ההלוואה

סוגי הלוואות נוספים

אייקון חץ למטה
אותן הלוואות לעסקים נותנות אוויר לנשימה לבעלי העסקים ומאפשרות להם להצליח באמצעות נקודת פתיחה טובה.

מהיכן ניתן לקחת הלוואות לעסקים

לשאלה האם ניתן לקבל הלוואה לעסקים מכל מקום, הרי התשובה היא לא. בניגוד להנחה כי הלוואות לעסקים ניתן לקבל מכל מקום, הרי לא כל מקום מוכן להעניק הלוואה וישנם תנאים מסוימים. מחפש הלוואות לעסקים דרך העיתון מהם אותם תנאים? על מנת שהעסק יקבל את ההלוואה, הבנקים וחברות המימון השונות מציבות תנאים. מדובר בתנאים מחמירים אשר כוללים ערבים אשר יתחייבו על החזרת ההלוואה. כבעלי עסק אתם צריכים להתחייב לבנק או לגוף מימון אחר כי יש ביכולתכם להחזיר את ההלוואה למרות העובדה כי העסק שלכם נמצא כרגע בתקופה בה הוא זקוק לכסף על מנת להמשיך או להתחיל את הדרך. חשוב לדעת כי ישנם מקרים בהם הבנקים לא יאשרו לכם את סכום ההלוואה שביקשתם אלא סכום נמוך.

הלוואה לעסקים נגד שעבוד

כיום קיים סוג חדש של הלוואה- הלוואות לעסקים נגד שעבוד נכס או מגרש. הלוואה זאת מתבצעת בהתאם לתנאים של הלוואה רגילה וכוללת תנאי החזר וריביות. יחד עם זאת, קיים הבדל משמעותי בו הערבון הוא נכס מסוים. במקרה הזה, מדובר במצב בו שני הצדדים מרוויחים. מה הכוונה? כבעלי העסק אתם יכולים לקבל הלוואה זאת לאחר שלא אישרו לכם במקומות אחרים. וחברת המימון מקבלת בתמורה את הנכס המשועבד וכך יש אפשרות לסמוך על בעלי העסק.

פתרון נגיש עבור בעלי עסקים

אם נמשיך את הקו של הלוואה נגש שעבוד, הרי ניתן לראות כי מדובר בפתרון גמיש  יותר מאשר הלוואה רגילה. בניגוד לתנאים של הלוואה רגילה אין חשש כי לא תעמדו בתנאי הקבלה, היות ומדובר על שעבוד נכס. למעשה מדובר בהזדמנות נהדרת לשקם את העסק ולאפשר לעסק להתחיל מנקודה טובה.